AçıKLAMASı YANGıN KAPıSı HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması yangın kapısı Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması yangın kapısı Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Yangın bapları son grado önemlidir. Yangını yoklama altında tutabilir ve yayılmasını önleyebilirler. Yangın kapıları eviniz muhtevain sevgi pili gibidir! Bu blog hatsında kapı fiyatlarını ve sizin karınin en iyisini kesinlikle seçeceğinizi tartışacağız.

 Gestaltnın eş merdivenlerinin yangın ve sair acil hâllerde kullanılabilecek özellikte olanları, yangın merdiveni olarak akseptans edilir.

Kapı sistemlerinin yangın benzeri afet anlarında hem kaçış hem güvenlik hizmeti sunması onları çok kalburüstü hale getirmiştir.

Yangından korunmayla müteallik allıkınacak önlemler beyninde yaşamsal ögönen taşıyan tedbirlerden biri bile yangın merdivenidir.

Paslanmaz Yangın Kapıları : Paslanmaz yangın kapıları paslanmaz levhalardan üretilmektedir. Kasada 1.5 mm, kanatta 1mm sac kullanılmaktadır. Paslanmaz yangın kapıları saygınlık ve dayanıklılık midein yeğleme edilir.

Door and Store olarak; yangın kapısı, yangın çıkış bapsı, yangın merdiveni kapısı, ürkü barlı yangın kapısı, ivedi çıkış kapısı modellerini sarı, yeşil ve kırmızı renkler başta yetişmek üzere mergup renkte üretmekteyiz. Yangın kapıları uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. ürkü barlı olanlar en çok kullanılan ve amaca yaraşır olarak üretilen modellerimizdir. Yangın anında telaşa baplarak kapı açma zamanını kısaltmak ve insanların basitçe boşaltma olmalarını sağlamlar.

Yaman sızdırmaz özelliğe ehil olmaları ötürüsı ile yangın simultane insanoğluın kötü zehirlenmelerinden bile korunmasını sağlar. Müstacel çıkış bapsı ismi ile bile malum bu kapılar, itfaiyenin yangın yönetmeliğinde bayağı geniş bir yere sahiptir. Yönetmelikler ile biryoğun binada bulundurulması ıztırari hale getirilmiştir.

şayet bir bapnın yangına metanet konusunda bir belgesi yoksa bu durumda bu kapılar genel olarak müstacel çıkış bapsı adına çatı yan aralarındaki merdiven geçişlerinde kullanılmaktadır. Bu tip baplar görünüm olarak yangın kapısı ile aynı olsa da özellikleri genel olarak farklıdır. Tercihe nazaran kucakstrüktürsı ve kullanılan sac lafınlığı standarttan elan edepli kullanılarak maliyet düşürülmekte ve yangın kapısının hediyeı elan buna sargılı olarak elan adi olmaktadır.

 60dk ve 120dk kadar vasati dayanaklılık seviyelerinde üretilen modeller yeğleme edilen modellerdir. Firmamızı arayarak camlı yangın bapsı modelleri karşı bilim alabilir showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Yangın kapılarının üretim amacı in sağlığını yangın ve esrar gaz yağıının etkilerinden izole etmektir. İnsanların kaçışlarını emin bir şekilde yapmalarına yardımcı olabilir.

Sertifikalar: Yangın kapkaloriın sertifikalı olup olmadığı, fiyatını etkileyen bir öbür faktördür. Sertifikalı bir yangın kapısı, Yangın Çıkış Kapısı uluslararası standartlara makul olarak test edilmekte ve onaylanmaktadır.

Yangın Bapları ısı ve esrar sızdırmadığı dâhilin insanoğluın dumandan zehirlenmesine mâni olan evgin pozisyon kapı modeli olarak bilinmekte, Yangın Yönetmeliği kapsamında neredeyse bilcümle kargaşa olan binalarda kullanılması mecburi kılınmaktadır.

Spiral yangın merdiveni evet da dairesel yangın merdiveni olarak adlandırılan bu merdiven adını şeklinden almaktadır. Z tipi yangın merdivenine nazaran daha az yeğleme edilmesinin nedeni insanların inerken ofis çizerek inmek zorunda kalmaları ve bunun neticesinde de baş dönmeleri veya balans kaybı kabilinden şeyler yaşayabilmeleridir.

Montaj: Yangın kapısı, sadık şekilde monte edilmelidir. Kapının yanlış montajı, yangın anında etkinliğini azaltır. Yangın kapkaloriın montajı, kompetan bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.

Report this page